Кафе-сладкарница КЛИО

Сладоледен салон Клио

Заведението предлага - веган сладоледи, без захар, без глутен, домашни, био продукти и кафе.

Работи целогодишно.
Населено място:
Несебър
Адрес:
ул. Хан Крум 11
E-mail
iceclio@abv.bg
Социални мрежи:

Изпратете запитване

Вашето запитване е изпратено успешно.
Зарежда се, Изчакайте ...